Úvodní stránka | Mapa webu
O společnosti Služby Prostory k pronájmu Fotogalerie Kontakt
Preferované uživatelské informace
*Poznámka: Členství v tomto portálu je privátní. Jakmile budou informace o Vašem účtu odeslány, administrátor portálu bude upozorněn a Vaše žádost bude zkontrolována. Jakmile bude Vaše žádost autorizována, obdržíte oznámení o povolení přístupu do portálu.Všechna pole označena červenou šipkou jsou povinná. - (Poznámka: - Registrace může trvat několi sekund. Jakmile kliknete na tlačítko registrovat, počkejte, dokud systém nezačne reagovat.)
Uživatelské jméno je vyžadováno
Křestní jméno je vyžadováno
Příjmení je vyžadováno
Zobrazované jméno je požadováno
E-mail je vyžadován

Zadejte heslo.


 
12. června 2018
 
Navštivte již VI. ročník projektu Festival Exportu 2018, který pořádá sdružení CzechInno. Festival je určen pro české i zahraniční exportéry a firmy, jejichž cílem je podpořit mezinárodní obchodní spolupráci. Akce se uskuteční dne 21.6.2018 v pražském hotelu Olympik Artemis. Více informací naleznete zde.
 

23. dubna 2018
 
Máš skvělý podnikatelský nápad a chceš získat až 20 milionů na své podnikatelské projekty? Přihlaš se do 11.ročníku soutěže Vodafone Nápad roku 2018. Více informací o soutěži zde
 

10. dubna 2018
 
Nenechte si ujít největší událost roku k podpoře inovací. Třetí ročník Týden inovací bude zahájen Inovačním veletrhem a Mezinárodní konferencí ve Foru Karlín. Zveme Vás na více než 100 doprovodných událostí po celé České republice. Těšit se můžete na wokshopy, přednášky, diskuze, dny otevřených dveří a další.

Více informací po rozkliknutí zde

 

21. března 2018
 
Uvažujete o podnikání v zahraničí?
Pokud ano, přihlaste se do projektu s názvem CzechAccelerator.
Nenechte si ujít příležitost vyjet na tříměsíční akcelerační pobyt do zahraničních inkubátorů v Silicon Valley, New Yorku, Singapuru a nově také Londýně.

Více informací po rozkliknutí zde

 

8. února 2018
 
Společnost vědeckotechnických parků ČR, z.s. udělila naší firmě v rámci 14. etapy akreditace VTP v ČR akreditaci, která je platná do 31.12.2019.

Akreditace k náhledu zde

 

31. ledna 2018
 
Zapojte se do projektu CzechMatch, který Vás připraví na úspěšnou prezentaci před investory a pomůže zvýšit šanci internacionalizovat Váš podnikatelský projekt.
Představte svůj projekt v Silicon Valley, New Yorku, Singapuru a Londýně a posilněte své prezentační dovednosti, získejte nové kontakty a zkušenosti v zahraničí.

Více informací zde

 

12. ledna 2018
 
Ve dnech 15.5. - 17.5. 2018 se bude v Brně konat již třetí ročník Veletrhu Věda Výzkum Inovace.

Veletrh Věda Výzkum Inovace je jedinečnou platformou pro propojení vědecko - výzkumné a podnikatelské sféry. Získejte příležitost  představit výsledky své práce přímo potenciálním uživatelům.

Více informací po rozkliknutí zde

 

12. ledna 2018
 
Jste malým a středním podnikem a chcete zahájit inovační aktivity prostřednictvím poradenských, expertních a podpůrných služeb od organizací pro výzkum a šíření znalostí nebo certifikovaných zkušeben? Jestliže ano, je pro Vás určen program Inovační vouchery.

Zjisti více zde


 
EVROPSKÁ UNIE
EVROPSKÝ FOND PRO REGIONÁLNÍ ROZVOJ
INVESTICE DO VAŠÍ BUDOUCNOSTI
Registrovat