Úvodní stránka | Mapa webu
O společnosti Služby Prostory k pronájmu Fotogalerie Kontakt
Preferované uživatelské informace
*Poznámka: Členství v tomto portálu je privátní. Jakmile budou informace o Vašem účtu odeslány, administrátor portálu bude upozorněn a Vaše žádost bude zkontrolována. Jakmile bude Vaše žádost autorizována, obdržíte oznámení o povolení přístupu do portálu.Všechna pole označena červenou šipkou jsou povinná. - (Poznámka: - Registrace může trvat několi sekund. Jakmile kliknete na tlačítko registrovat, počkejte, dokud systém nezačne reagovat.)
Uživatelské jméno je vyžadováno
Křestní jméno je vyžadováno
Příjmení je vyžadováno
Zobrazované jméno je požadováno
E-mail je vyžadován

Zadejte heslo.


 
12. června 2018
 
Navštivte již VI. ročník projektu Festival Exportu 2018, který pořádá sdružení CzechInno. Festival je určen pro české i zahraniční exportéry a firmy, jejichž cílem je podpořit mezinárodní obchodní spolupráci. Akce se uskuteční dne 21.6.2018 v pražském hotelu Olympik Artemis. Více informací naleznete zde.
 

23. dubna 2018
 
Máš skvělý podnikatelský nápad a chceš získat až 20 milionů na své podnikatelské projekty? Přihlaš se do 11.ročníku soutěže Vodafone Nápad roku 2018. Více informací o soutěži zde
 

10. dubna 2018
 
Nenechte si ujít největší událost roku k podpoře inovací. Třetí ročník Týden inovací bude zahájen Inovačním veletrhem a Mezinárodní konferencí ve Foru Karlín. Zveme Vás na více než 100 doprovodných událostí po celé České republice. Těšit se můžete na wokshopy, přednášky, diskuze, dny otevřených dveří a další.

Více informací po rozkliknutí zde

 
EVROPSKÁ UNIE
EVROPSKÝ FOND PRO REGIONÁLNÍ ROZVOJ
INVESTICE DO VAŠÍ BUDOUCNOSTI
Registrovat